Telefon
WhatsApp
Niv Otomotiv
Ekspertiz Garantisi

Ekspertiz Garantisi

nivotomotiv.com üzerinden satışa sunulan her otomobilin satış sayfasında ekspertiz raporu yer alır. Türk Standardları Enstitüsü (TSE) onaylı ekspertiz şirketleri tarafından hazırlanan bu ekspertiz raporlarında; bir otomobilin yürür aksamından boya durumuna, elektronik sisteminden iç mekan kontrollerine kadar sayısız bilgi detaylı şekilde yer alır. Böylelikle alıcılar, bir otomobili satın almadan önce durumu hakkında tarafsız, güvenilir ve profesyonel bilgiye sahip olur.

Eğer nivotomotiv.com üzerinden satın alınan otomobilin, ekspertiz raporunda yer alanlar dışında herhangi bir hasar ya da kusuru varsa nivotomotiv.com garantisiyle aracı iade etmek mümkündür. Ayrıca ekspertiz raporunda yer alanlar dışında aracın herhangi bir sorun ya da hasarı varsa aracı iade etmek yerine alıcılar, değer kaybı için tazminat talebinde de bulunabilir.

* nivotomotiv.com ekspertizi otomobilin hiçbir parçası sökülmeden yapılmaktadır. Otomobildeki hasarların tespiti için kapak, döşeme ve benzeri parçaların sökülmesi ekspertiz kapsamında değildir.